تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

فقط کالای اصلی

با خرید از فروشگاه اینترنتی V2B اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند و در مواردی که امکان گارانتی کالا از نظر توانمندی و یا قانونی نباشد، ضمانت کیفیت و تست 10 روزه کالا تضمین اعتماد ما به کالای فروخته شده است.

 از آنجا که V2B برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از V2B  خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار با و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند و این ربطی به مرغوبیت کیفیت کالایی که خریداری می نمایید ندارد.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت با V2B توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 10 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و V2B  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در V2B  عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در سایت V2B  به فروش نمی‌رسد. از این رو است که V2B  اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند و هر کالایی که خلاف این موضوع باشد هزینه سریعاً عودت و همکاری با تامین کننده آن کالا قطع شده و به مراجع انتظامی و قضایی معرفی خواهد شد.

پشتیبانی

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.