ارسال اکسپرس تهران

در حال حاضر ارسال اکسپرس فقط در شهر تهران امکان پذیر می باشد.
چنانچه سفارش قبل از ساعت 19 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، ارسال سفارش در شیفت توزیع فردا صبح ( در صورت فعال بودن و تعطیل نبودن فروشگاه ) انجام می گیرد.

چنانچه سفارش بعد از ساعت 19 ثبت شود، ارسال سفارش در شیفت توزیع 1 روز بعد قرارخواهد گرفت و ارسال انجام می شود.

در صورتی که سفارش در روز تعطیل و یا روز قبل از تعطیلات ثبت شد باشد، ارسال سفارش شما روز کاری بعد انجام خواهد شد.

بدیهی است قوانین ارسال اکسپرس تهران برای روزهای غیرتعطیل قابل اجرا است.
برای روزهای پنج شنبه فقط شیفت  توزیع روز شنبه ( در صورت تعطیل نبودن )  قابل اجرا است.

قابل ذکر است انتخاب ارسال پیک تهران از شهرهای دیگر منجر به کنسلی سفارش شده و بازگشت وجه سفارش طی بازه استاندارد بانکی تا 72 ساعت بعد واریز خواهد شد. مبنای واریز مبلغ به شماره کارت ذکر شده هنگام خرید در فرم سفارش می باشد.

در صورت عدم حضور خریدار در آدرس درج شده، کالای خریداری شده عودت داده می شود و بعد از هماهنگی مجدد و پرداخت هزینه های مربوطه برای ارسال کالا، ارسال مجدد انجام خواهد شد. در روش ارسال اکسپرس، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

در روش اکسپری تهران زمان ارسال میتواند توسط مشتری تعیین شود.

ارسال پست

سفارشات پست پیشتاز حداکثر 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود (مگر در روزهای تعطیل که این مهم به اولین روز کاری بعدی واگذار میگردد ) و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد و از عهده فروشگاه V2B خارج میباشد.

در روش ارسال پستی، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

 

ارسال تیپاکس

سفارشات ثبت شده در اولین روز کاری بعد، تحویل تیپاکس می شوند و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره تیپاکس شهرهای مختلف بستگی دارد.
در روزهای پنج شنبه، سفارشات ثبت شده روز شنبه ( روز کاری بعدی ) به تیپاکس تحویل داده میشود.

ارسال تیپاکس به شهرهای قشم، کیش، چابهار، عسلویه، سوران، قائن، سهرورد، لردگان، انبارالوم، تایباد، کلیبر و آشخانه امکانپذیر نمی باشد. 

خواهشمند است مشتریان عزیز از این شهرها، ارسال تیپاکس را انتخاب ننمایند.

نکات قابل توجه:

  • لازم به ذکر است هزینه ارسال به جز در موارد خاص و اختصاصی مطابق با هزینه دریافت شده در مرحله پرداخت بوده و هزینه مجدد دریافت نخواهد شد.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

در روزهای شلوغ مانند ، جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

 

  • روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.
  • ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط V2B طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارشان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، V2B قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.

 

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه V2B  توسط شرکت پست، تیپاکس و ارسال اکسپرس (ویژه تهران) انجام می شود.

از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید و سلامت کالای رسیده، سپس رسید پستی را امضاء کنند.

بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه V2B مسئول نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی V2B هر گونه اعلام آسیب و نقص غیر ظاهری بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی ظاهری و عدم انطباق با سفارش ارسالی، بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.

 

پشتیبانی

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.